Weekend w Radomiu

Mamy czwartkowy wieczór, więc pora na zapowiedź weekendowych wydarzeń w Radomiu. Skupiamy się głównie na imprezach i klubach, ale entuzjaści spokojniejszych form rozrywki również znajdą coś dla siebie. Zapraszamy!!

Piątek

… tygodnia koniec, weekendu początek… W Lemonie kolejna wizyta rezydentów – DNF & VNALOGIC! Jak zawsze dużo pompujących nowości ich autorstwa i nie tylko!

W Kosmosie zaś impreza pt. „My w pecha nie wierzymy”, a więc dobra zabawa przy największych hitach dyskotekowych.

W Klubie Flamingo impreza z cyklu Ladies Night, zapraszamy nie tylko Panie. Impreza z tego samego cyklu w Explosion, więc decyzja należy do was.

Sobota

W Lemon Soud Gallery zagra dla was prawdziwa legenda polskiej sceny klubowej, twórca jednego z waszych ulubionych hitów retro „Andre & Michelle” – DJ BAZZ!

W Klubie Kosmos największe imprezowe hity, a więc gorączka sobotniej nocy w rytmach muzyki klubowej i elektronicznej.

Flamingo organizuje imprezę PRL Party, przebrane osoby wchodzą za free oraz otrzymują kupon na wódkę i zakąskę. Zapraszamy wszystkich robotników, chcących wykonać 300% normy. Swoją obecność zapowiedział już m.in. Andrzej Talar ;)

W Explosion Klub wystąpi zespół Focus, polecamy wszystkim fanom disco polo.

Niedziela

W Kosmosie o 19 kolejny PubQuiz. Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i wygrywaj nagrody.

Przez cały weekend zapraszamy również do radomskich kin, gdzie w piątek odbędzie się premiera filmu Listy do M. 2, a poza tym warto obejrzeć najnowszy film o Agencie 007 czyli Spectre oraz biografię Steve’a Jobsa.

Wejdź po darmowe 55 zł!!

O Autorze 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.