Mecze charytatywne – Wspólnie gramy dla Nadii

Radomskie środowisko piłki ręcznej jednoczy się by razem pomóc małej Nadii w walce z chorobą. Klub Sportowy Uniwersytet Radom wraz z AZS EUST Radom już w ten weekend zagrają swoje mecze pod hasłem „Wspólnie gramy dla Nadii”. Podczas obu tych spotkań prowadzona będzie zbiórka na rzecz pomocy dla wiernej kibicki szczypiorniaka. Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką i trudną w leczeniu wadą wrodzoną– niedorozwój bliższego końca kości udowej. Zebrane pieniądze w jakimś stopniu pomogą pokryć koszty rehabilitacji oraz operacji, której czterolatka niebawem będzie musiała zostać poddana.

Sobotni mecz Uniwersytetu będzie przedostatnią okazją radomian do zaprezentowania się przed własną publicznością w tym sezonie. Nie ma wątpliwości, że zmotywowani chęcią pomocy małej Nadii zawodnicy, oddadzą całe serce na parkiecie by wspólnie z ich wierną fanką świętować zwycięstwo nad Włókniarzem Konstantynów Łódzki.

– Na drugi plan w tym momencie odchodzą kłopoty kadrowe i ewentualne urazy, w sobotę gramy dla Nadii i zrobimy wszystko aby ściągnąć na halę jak najwięcej osób i pokazać kawał dobrego szczypiorniaka – zapowiada Mariusz Grela trener KS Uniwersytet Radom.

W sobotnie popołudnie na hali przy Chrobrego 27 prócz sportowych emocji kibice mogą liczyć na występy taneczne, konkurs z nagrodami oraz słodkie niespodzianki dla najmłodszych.
– Dać wspaniałe widowisko sportowe, stworzyć rodzinną atmosferę i pomóc Nadii. Taki mamy plan na sobotę. Dołożymy wszelkich starań aby o tej akcji usłyszało jak najwięcej osób. Apeluję do całej sportowej rodziny Radomia. W ten weekend wszyscy zagrajmy dla Nadii – mówi rzecznik klubu Marcin Zdziech.

Spotkanie przeciwko Włókniarzowi Konstantynów Łódzki rozpocznie się o godzinie 18 w hali UTH, zaś drugą częścią akcji „Wspólnie gramy dla Nadii” będzie niedzielne spotkanie AZS EUST Radom przeciwko UKS Varsovia Warszawa, które odbędzie się o godzinie 15 w hali Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu. Wstęp na oba spotkania jest wolny. Zapraszam serdecznie.

Więcej informacji o akcji oraz chorobie małej Nadii.

O Autorze 

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.